Urodziłem się w 1982 roku. W szkole podstawowej ,,spotkałem” Leopolda Staffa – spotkałem go, w wierszach. Dzięki temu spotkaniu, zapragnąłem napisać coś własnego. Pisałem – budując swój świat.
Myślałem, że chęć pisania umrze, wejdę w dorosłość i poezja nie będzie mi potrzebna. Stało się inaczej, nadal potrzebuję tego świata budowanego wierszem. Ciągle tkwi we mnie dziecięca potrzeba ,,wypłakiwania się”, czy ukazywania radości w wersach własnych myśli.
Czy coś się zmieniło w moim pisaniu? Wszystko. Jestem innym człowiekiem. Z bagażem doświadczeń, niestandardowych przeżyć. Odchodzę od rymu, choć nie zapominam o nim – stosuję go częściej w tekstach piosenek.Piszę pod pseudonimami –Krystian Karol Lisowski, Krystian Karol Lisowsky lub po prostu Lisowsky.
Uczę się jak żyć – wciąż dziwię się światu. Nie pojmuję płytkości uczuć, powierzchniowości przyjaźni. To wszystko wpycha mnie w ostrożność. Pomimo tego, spotykam na swojej drodze ludzi, którzy potrafią przywrócić mi nadzieję.
Nie biorę udziału w konkursach. Nie pochwalę się wiec drogi czytelniku swoimi dyplomami, wyróżnieniami, zdjęciami z gal laureatów. Nie wiem czy to ja nie pasuję do tego świata, czy ten świat nie pasuje do mnie? Ludzie, którzy cenią sobie szczerość mojej poezji nie zapominają o mnie. Dlatego od czasu do czasu można wysłuchać wywiadu ze mną w radio, czy przeczytać rozmowy ze mną na blogu.
Debiutowałem w kwartalniku ,,KoziRynek” (2008) – w periodyku ukazały się cztery moje wiersze. Wydałem tomik JESTEM (2014). Kilka moich wierszy pojawiło się w powieści ,,Leśny Dworek”. Współpracuję z muzykiem Dariuszem Wudkowskim, który komponuje muzykę do moich tekstów – również je wykonuje.

Coś więcej o mnie? Wystarczy zagłębić się w moje teksty…tam mnie odnajdziesz, drogi Czytelniku!