Spotkanie w Klubie Seniora w Ożarowie

19.lutego.2018, w Klubie Seniora w Ożarowie (woj.świętokrzyskie) odbyło się spotkanie autorskie. Spotkanie zorganizowała i poprowadziła
Pani Krystyna Jurys. Po części, w której wyrecytowałem kilka moich wierszy obecni na spotkaniu seniorzy zadawali liczne, pytania o dotyczące i tomiku i poezji w ogóle.
Było to niezwykłe spotkanie, z którego wróciłem podbudowany. Z tego co wiem, przypadłem Seniorom do gustu, zostałem zaproszony na kolejne spotkanie, z nowym materiałem. Oczywiście skorzystam.

Wieczór Poetycko – Muzyczny

W dniu 04-03-2016 w klubie Lapidarium w Sandomierzu odbył się wieczór poetycko – muzyczny.
Przedstawiłem tam cztery moje wiersze, dziesięć tekstów zostało wyśpiewanych przez Dariusza Wudkowskiego (kompozytorem muzyki jest również Dariusz). Organizatorem wieczoru było Sandomierskie Centrum Kultury . W cały mieście zostały rozlepione plakaty, o naszym wspólnym przedsięwzięciu pisały lokalne gazety (Echo Dnia, Tygodnik nadwiślański). Cała impreza trwała trzy godziny.

Sesja w Baranowie Sandomierskim (26.02.2016)

W końcu, po ośmiu latach udało się zorganizować realne spotkanie z naszym Przyjacielem Jakubem Kaplikiem z Uwaga Pstryk, poznaliśmy również jego brata Mikołaja, którego wciągnęliśmy w poczet naszych przyjaciół! Witaj Mikołaju 😉

Kuba jest profesjonalnym fotografem – udało się zorganizować małą sesyjkę (na dużą musimy chwilkę zaczekać) w Baranowie Sandomierskim.

[huge_it_gallery id=”3″]